Dažniausiai užduodami klausimai

Lėlės yra pagamintos iš TPE medžiagos ( TPE vadinami termoplastiniai elastomerai) ir metalinio skeleto. Medžiaga yra nekenksminga aplinkai ir plačiai naudojama aukštos kokybės gaminiuose kaip sekso prekės suaugusiems. Lėlės nuo 100cm turi burną, makštį ir išangę. Makštis ir išangė yra pagamintos pagal moters atvaizdą. Vidinė skylių sandara panaši į moters fiziologinę sandarą. Sueities metu su lėle jus pajusite artimą jausmą, kurį jaučiate sekso metu su antra puse. Lėlės dėl viduje esančio metalinio skeleto gali lankstytis į skirtingas pozicijas, jums tik lieka pasitelkti vaizduotę.

Tai ne pripučiama lėlė. Pačios pirmosios sekso lėlės buvo pripučiamos ir prieinamos visuomenei. Pripučiama sekso lėlė primena plastikinį balioną, kuris turi kelias angas. Akivaizdžiausias skirtumas yra išvaizda. Taip pat antras skirtumas yra sekso lėlės medžiaga ir viduje esantis skeletas. Lėlė jaučiasi ir atrodo kaip gyva ir gali pozuoti taip kaip jums patinka.

Siekdami klientams užtikrinti patį geriausią aptarnavimą ir kokybę, lėlę gaminame iš naujo po jos užsakymo. Siunčiame tik kokybiškas lėles. Naujos lėlės gamyba dažnai užtrunka apie 5-7 dienas po užsakymo pateikimo. Pristatymas paprastai trunka iki 7-10 dienų. Taigi po apmokėjimo lėlę pristatysime per dvi savaites.

Visos lėlės yra sukurtos profesionalios menininkų komandos, kurie turi daugiau nei 10 metų kūrimo patirties. Jie yra patyrę kurdami lėles kaip tikrus žmones. Taigi visos kūno detalės yra įkvėptos tikro žmogaus. O kai žiūrite į sekso lėlę, visos kūno dalys yra proporcingos kaip tikro žmogaus.

Mes saugome jūsų privatumą ir po kiekvieno užsakymo įvykdymo t.y lėlei pasiekus klientą, ištriname apsipirkimo duomenis iš mūsų sistemos. Sekso lėlės pristatomos paprastoje kartoninėje dėžeje, kuri neturi jokių parduotuvės identifikacijų. Taigi niekas išskyrus jus nežinos kas yra dėžės viduje.

Visi atsiskaitymai priimami per Paysera mokėjimo sistemą. Atsiskaityti galite: Swebank, SEB bankas, Revolut, Luminor, Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos, N26, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Paysera sąskaita.

Lėlę įsigyti išsimokėtinai galite per Mokilizingas arba General Financing. Norime priminti, kad pirkti išsimokėtinai negalite nuo 22:00 valandos iki 7:00.

Kaip prižiūrėti sekso lėlę skaitykite čia sekso lėlės priežiūra