Sekso lėlės priežiūra

Kaip prižiūrėti sekso lėlę?

Sekso lėlės priežiūra – tai dažnai užduodamas klientų klausimas. Prižiūrėti Premium arba Realistic sekso lėlę yra visai nesunku, kai žinai kaip tai padaryti. Šiandien mes apie tai jus ir supažindinsime.

Kaip dažnai reikia valyti sekso lėlę?

Norint, kad sekso lėlė išlaikytų savo vertę ir patrauklumą, reikia imtis priemonių, kad būtų išvengta žalos ir pailgėtų jos ilgaamžiškumas. Sekso lėlę rekomenduojama valyti kas 2-4 savaites. Tai pusiausvyra tarp higienos ir užtikrinimo, kad jūsų lėlė tarnautų kuo ilgiau.

Ką naudoti lėlės valymui?

Lėlės valymui jums siūlome naudoti šias priemones:
• Antibakterinį muilą
• Vandenį
• Švelnią kempinę
• Tampono kempinė
• Švelnią šluostę
• Medicinines žnyples
• Švelnų rankšluostį

Sekso lėlės kūno valymas

Didelė dalis klientų pastebėjo, kad lėlės valymo procesas sustipriną ryšį tarp lėlės ir lėlės šeimininko. Kad išvengtumėte bakterijų kaupimosi, siūlome kruopščiai valyti lėlę kas 14 dienų arba dažniau, priklausomai nuo naudojimo. Lėlę galima valyti duše arba vonioje. Rekomenduojame naudoti švelnią-lengvą kempinę kartu su antibakteriniu muilu. Plaunant lėlę būkite su ja švelnus, ir susitelkite ties silpnesniu spaudimu. Plovimo metu svarbu, kad kaklas ir galva per daug nesudrėktų arba nepanirtų po vandeniu, nes kaklo varžtuose gali susidaryti rūdžių. Nenaudokite verdančio vandens

Angų valymas

Burnos, makšties ir išangės valymas yra visai nesunkus procesas, kurį rekomenduojame atlikti po kiekvieno sekso lėlės naudojimo, kad užtikrintumėte higieną ir sumažintumėte bakterijų dauginimosi riziką.
Lėlės burnos, makšties, išangės valymas gali būti atliekamais įvairiais būdais: vonioje ar duše arba kai lėlė guli ir nėra panardintą po vandeniu. Metodas kurį jums siūlome būtų toks: paguldykite lėlę ant šono, kad pilnai atsidenktų makštis ir išangė ir atlike šiuos veiksmus.

  • Paimkite mažą kempinės tamponą su medicininėmis žnyplėmis ir gerai sudrėkinkite kempinę šiltu vandeniu ir antibakteriniu muilu
  • Įstumkite kempinę į makštį arba  išangę ir judinkite ją kol ji bus kruopščiai išvalyta
  • Išimkite kempinę ir nuvalykite šiltu vandeniu ir dar kartą pakartokite anksčiau minėtus veiksmus
  • Dar kartą naudodamiesi žnyplėmis, paimkite antrą sausą tampono kempinę ir įkiškite i makštį ar išangę, kad pašalintumėte didžiąją dalį drėgmės.
  • Galiausiai tvirtu popieriniu rankšluosčiu apvyniokite žnyplių galą ir vėl įkiškite į angą, kad ji galutinai išdžiūtų

Veido valymas

Norėdami nuplauti veidą nuimkite galvą nuo kūno ir peruką. Naudokite švelnią kempinę su antibakteriniu muilu. Ypatingą dėmesi atkreipkite į akis ir blakstienas, kad jos nesušlaptų. Tada švelniai nušluostykite veidą sausu, švelniu skudurėliu, kad pašalintumėte dregmę, ir leiskite valandą laiko išdžiuti natūraliai. Svarbu, kad jokiu būdų nepanardintumėte lėlės galvos į vandenį.

Plaukų valymas

Peruko valymas yra labai lengva procedūrą. Jums reikės šių priemonių:

• Švelnus šampūnas
• Plaukų kondicionierius
• Šukos

Nuimkite lėlės peruką ir kruopščiai išplaukite plaukus šampūnu. Išplovus galvą šampūnu galite panaudoti plaukų kondicionierių, kondicionierius plaukams suteiks švelnumo, blizgesio bei apimties. Kai perukas bus išvalytas, leiskite jam natūraliai išdžiūti.

Kaip išdžiovinti lėlę po valymo?

itin svarnu, kad lėlė pilnai išdžiūtų. Norėdami išdžiovinti lėlę, naudokite švelnų audinį ir švelniai paglostykite lėlę. Nespauskite per daug, nes paskutinė džiovinimo dalis bus natūrali. Kai pašalinsite didžiąją dalį drėgmės, leiskite jai pabūti valandą laiko pilnam išdžiovimui. Jokiais būdais nenaudokite feno lėlės džiovinimui

Patarimai ko nedaryti su sekso lėle

Nenaudokite verdančio vandenio – tai gali sugadinti lėlės odą
Venkite lėlės susidūrimų su aštriomis medžiagomis
Nepanardinkite lėlės kūno ir lėlės galvos po vandeniu – taip išvengsite rūdžių atsiradimo
Nenaudokite džiovintuvo – tai gali sugadinti lėlės odą.
Nelaikykite ilgą laiką lėlės saulės šviesoje – laikykite ją atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių
Naudokite tik vandens pagrindo lubrikantą. 

Sekso lėlės priežiūra yra visai nesunki ir reikalauja nedidelio kiekio jūsų pastangų. Tikimės, kad šis įrašas jus labiau supažindino su sekso lėlėmis ir atsakė į jūsų klausimus.

Parašykite komentarą